Herz, Schmerz und dies und das

08-04-2018 12:00

 

Herz, Schmerz und dies und das

Zondag 8 april kunt u in Verenigingsgebouw De Borgh te Geldrop luisteren naar vrolijke blaasmuziek van maar liefst drie blaaskapellen: Blaaskapel Brabant, Die Lustigen Brüder en Die Original Maastaler. De muziek start om 13.00 uur. Deze middag wordt muzikaal geopend door Blaaskapel Brabant, onder leiding van Pieter Bukkems. Deze kapel speelt Moravische, Böhmische en Egerländer volksmuziek en daarnaast ook muziekwerken uit bekende musicals en operettes. Zo brengt de kapel diverse evergreens en bekende stukken van  André Rieu. Die Original Maastaler uit Heijen starten rond de klok van 15.10 uur. Deze zeer grote kapel uit Noord-Limburg is opgericht in 1972 en staat momenteel onder leiding van Peter Roesgen. De kapel heeft zich ontwikkeld tot een zeer gerenommeerde blaaskapel, die zich vooral heeft toegelegd op Egerländer, Tsjechische en Böhmische  muziek, zoals die bekend is geworden door Ernst Mosch und seine Original Egerländer Musikanten. Door het telkens variërende repertoire is elk optreden een genot om mee te maken! De optredens van Blaaskapel Brabant en Die Original Maastaler worden diverse keren afgewisseld met intermezzo’s van Die Lustigen Brüder. Deze kapel, bestaande uit zes jonge heren, is afkomstig uit Waalre en omgeving en brengt vrolijke blaasmuziek die u aan Oostenrijk doet denken! Kortom, een zeer gevarieerde middag met liedjes over de liefde, vrolijkheid en ‘Dies und das’. Het evenement vindt plaats in Verenigingsgebouw De Borgh in Geldrop, Speeltuinpad 3. De zaal is open vanaf 11.30 uur. Het einde van de middag is gepland rond 17:00 uur. De entree bedraagt slechts 5,00 euro. Wilt u tussen 12.00u en 13.00 deelnemen aan het Brabants Buffet, dan kunt u zich hiervoor aanmelden tot en met 5 april bij Cissy Bakermans, tel. 06 – 1798 4391. U kunt ook een mailtje sturen naar cissybakermans@outlook.com  De prijs voor het Brabants Buffet bedraagt 10 euro per persoon. Het Brabants Buffet is rijkelijk gevuld! Tot ziens op zondagmiddag 8 april in De Borgh te Geldrop.